
Відстань від Центру Княжий - 15 км.
Сайт : http://gustynia.kiev.ua/

Качанівський ансамбль - один з найбільших, найяскравіших взірців садибної архітектури, створений за кращими традиціями світового палацо-паркового мистецтва. Ця перлина України розташована на південному сході Чернігівщини в Ічнянському районі, на берегах чарівної річки Смош. Садиба була заснована відомим російським полководцем, графом П.О. Румянцевим-Задунайським (1725-1796) як одна із резиденцій президента Малоросійської колегії і генерал-губернатора Малоросії. Тоді ж, за проектом російського архітектора Карла Бланка, український зодчий Максим Мосцепанов, збудував розкішний палац у романтичному стилі та спланував регулярний парк при ньому.
Відстань від Центру Княжий - 45 км.
Відстань від Центру Княжий - 45 км.
Сайт : http://kachanovka.com.ua/

Парк розташований в південно-східній частині Чернігівської області в селі Тростянець Ічнянського району на площі 204,7 га.
Відстань від Центру Княжий - 56 км.

Палац Галаганів у Сокиринцях - величний палацово-парковий комплекс, створений на поч. XIX ст. П. Ґалаґаном за проектом арх. П. Дубровського і садівника І. Бістерфельда. Вікова діброва перетворена в чудовий парк з озером, газонами і алеями. У парку встановлено ротонда, готичний місток, антична альтанка. Палац в стилі ампір на 60 кімнат з анфіладами з'єднаний з двома двоповерховими флігелями. В кін. XIX ст. садибою володів Г. Галаган - останній представник дворянсько-старшинського роду, громадський діяч і меценат. Він зібрав у палаці багату художню колекцію, яку подарував потім чернігівському музею. Галаган був покровителем місцевим кобзаря О. Вересаю, у нього гостювали Т. Шевченко, П. Куліш, П. Чубинський. Зараз палац займає аграрний ліцей, відкрита кімната-музей Вересая, у дворі встановлений пам'ятник.
Відстань від Центру Княжий - 43 км.
Відстань від Центру Княжий - 43 км.

Всі відновлювальні роботи, реконструкція колодязя, благоустрій території, організація свята були профінансовані Центром заміського відпочинку "КНЯЖИЙ". Репортаж з відкриття колодязя - http://knyazhyi.at.ua/index/kolodec_s_300_letnej_istoriej/0-30

На зелених берегах тихої річки Удай широко розкинулося місто Прилуки з майже тисячолітньою історією. На його луках височіють величні храми та історичні будівлі, що представляють собою пам'ятки архітектури XVIII - поч. ХХ століть. Серед них церква Іоанна Предтечі, Пантелеймонівська церква, храм Трьох Святителів, Миколаївська церква, будинок громадського зібрання, Будинок культури (який, до речі, входить в десятку кращих в Україні), синагога, будівлі перших банків, готелів, а також садиба меценатів Тарновських, флігель Скоропадського, палац Скуратова та багато іншого. Від козацької доби до наших днів збереглися безцінні історичні та архітектурні пам'ятки. Найстарішою спорудою є полкова скарбниця, побудована в 1714 році.
Також гостям міста буде цікаво відвідати Прилуцький краєзнавчий музей імені В. І. Маслова.
Також гостям міста буде цікаво відвідати Прилуцький краєзнавчий музей імені В. І. Маслова.